Czas na malarstwo

Poniżej przedstawiam moją pracę dyplomową. Od czasu kiedy namalowałam te obrazy miną już ponad rok. Upłyną okres w którym stworzyłam wiele dzieł co doprowadziło do zmian w sposobie tworzenia oraz w tematyce. Pracuje w tej chwili nad zupełnie innym cyklem dzieł o którym więcej opowiem w kolejnych postach. Teraz zdradzę tylko tyle, że będzie on silnie związany z pewną podróżą…

Uważam, że szeroko rozumiane malarstwo, jest wyjątkowym prezentem, odpowiednim na każdą okazję, nawet na parapetówkę… Zachęcam do obdarowywania bliskich tego typu podarunkami ponieważ jest to prezent z klasą, który jest jedyny i niepowtarzalny. W przeciwieństwie do wydruków nie ma idealnych kopii malarskich. Artysta w dziele ujawnia niepowtarzalność swojego jestestwa, a ruch pędzla malarza jest jak odcisk palca czy skan siatkówki. Obraz olejny z powodu swej trwałości z czasem staje się dziedzictwem przekazywanym z pokolenia na pokolenie.

Zainteresowani zakupem powyższych obrazów (olej płótno, format 110 na 80/85) oraz zamówieniem portretu, pejzażu lub kompozycji do konkretnego wnętrza, mogą się skontaktować ze mną za pomocą e-maila smaruszczak@interia.pl oraz telefonicznie dzwoniąc pod numer 661046148.

Reklama
Kategorie: Art

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s